پالت – باندل

پالت – باندل

در مواردی که  از حجم های بالا گازی در صنایع و کارگاه ها نیاز است برای جابجایی و استفاده از سیلندر و یا کپسول های گازی از پالت – باندل استفاده می شود.

پالت - باندل
پالت – باندل

استفاده از پالت باعث می شود که حجم گاز بیشتری داشته باشیم. حمل و نقل ان سریعتر و راحت تر است.  گاز مصرفی دیر تر به پایان میرسد همچنین به دلیل استفاده از چند سیلندر به طور همزمان داخل پالت ، فشار گاز خروجی ثابت می ماند و کاهش فشار وجود ندارد.

تعداد خروجی های گاز در پالت ها متفاوت است به همین دلیل استفاده از چند خروجی در پالت باعث میشود که امکان استفاده همزمان چند دستگاه وجود داشته اشد.

 

پالت ها در انواع مختلف :

 • پالت های افقی و عمودی ( ایستاده و خوابیده)
 • پالت هایی با بدنه های اهنی و با جوش ارگون و یا با اتصالات پیچ و مهره ای
 • پالت ها در ابعاد متفاوت با تعداد سیلندرهای 2 تایی ، 6 ، 9 ، 12 ،16 ،18 ، 20 ، 24 ، 30 و 36 تایی وجود دارد. (مشتریان عزیز میتوانند بنابر نوع استفاده و میزان نیاز خود با تعداد سیلندر های به کار رفته شده متفاوت ، پالت درخواستی شان را تهیه نمایند)
 • پالت هایی با ابعاد سیلندر 40 لیتری و ابعاد سیلندر 50 لیتری ( درپالت های سایز سیلندر40 لیتری فشار کاری گاز 150 بار است و در پالت های سایز سیلندر 50 لیتری فشار کاری گاز 200 بار می باشد)
 • پالت های با اتصالات جوش و مسی و پالت هایی با اتصالات استنلس استیل

تکنیکال گاز  تولید کننده انواع پالت ها بر اساس ویژگی های مورد نیاز مشتریان عزیز با بهترین کیفیت میباشد . استفاده از این  گونه پالتها باعث ایمنی در حمل و نقل ، افزایش طول عمر سیلندرها و تجهیزات ان ، جابه جایی اسان و صرفه جویی در گاز مصرفی می باشد.

یک دیدگاه در “پالت – باندل

 • ژوئن 1, 2017 at 10:58 ب.ظ
  پیوند یکتا

  Thanks for your marvelous posting! I definitely enjoyed reading it,
  you will be a great author.I will be sure to bookmark your blog and will
  come back in the foreseeable future. I want to encourage you to definitely continue your great posts, have a nice evening!

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *